Jediná šance jak konečně zhubnout

Jediná šance jak konečně zhubnout
Listopad 29 10:42 2017 VašeSvaly.cz Tisk článku

Jak dosáhnout trvalých výsledků u snížení váhy a zpevnění těla? Napovíme Vám v našem článku.

Moje kamarádka Verča patří mezi celoživotní neúspěšné sportovce. Dvakrát do týdne se snaží chodit do fitka. Každý den se snaží, co nejméně sníst, aby konečně dosáhla své vysněné postavy... Její tělo je jak na houpačce. Od postavy vyžraného křečka se mění na hubenou nešťastnou hromádku a pořád dokola.

Její mnohaletý názor, že když bude málo jíst a co nejvíc cvičit, dosáhne výsledku, se doposud nesetkal se stabilnějším úspěchem.

Tento smutný příběh jsem odvyprávěl Monice. Abych Vám ji představil. Monika pracuje jako trenérka ve fitku. Na tu práci se přihlásila vlastně z dlouhé nudy. Nebavila ji práce ve fabrice. Její postava měla jasné předpoklady pro tuto práci. Avšak jak mi pověděla, nebylo tomu vždycky tak. Ukázala mně svoji fotku z mládí. Na fotce byla vidět nic neříkající šedá myška (kulička). Proto mě to nedalo a zeptal jsem se, co stálo za její proměnou.

Monika mě vyprávěla, jak dřív žila. Cpala se vším možným s minimem pohybu. Aby s tím něco začala dělat, rozhodl moment, když nemohla na ples sehnat žádného tanečníka. Silná touha se změnila v motivaci dosáhnout normální váhy (vážila 70 kg).

S obdivem jsem se zeptal, jak toho dosáhla? Lidé silné postavy, bez zkušenosti se sportem přece nemají moc šancí. Monika mě řekla, že to je velký omyl. Tyto lidé jsou ideálními adepty. Jejich tělo velmi dobře reaguje na změnu stravy a na pohyb. Naopak lidé, co se trápí různými dietami a přetěžují, mají horší výsledek.

První týden byl tvrdý. Měla hlad, cítila se unaveně. Avšak už druhý týden se cítila mnohem lépe.
Začala pravidelně jíst. V přesný čas dala svému tělu pestrou stravu. Omezila sladké a začala pít mnohem více vody. Její tvář dříve pokrytá nehezkým akném začala být zdravá. Sportovat začala tak, že postupně přidávala zátěž. V průměru to dělalo 4 hodiny sportu za týden. Dělala, co jí baví. Kolečkové brusle, běh, kolo a v zimě do posilovny. Snažila se všude chodit pěšky. Za rok se její tělo tak změnilo, že zní je kočka, co nemá nouzi o kluky.

 

  Kategorie: