Klíč k vysněné postavě

Klíč k vysněné postavě
Únor 28 20:38 2017 Milan Tisk článku

Neschopnost zhubnout je jedním z nejčastějších problémů všech dietářů a fitness človíčků. Proč se Vám nedaří zhubnout a dosáhnout své vysněné postavy? Zanořte se do našeho článku, který Vám otevře oči.

V našem článku Vám zkusíme nastínit jeden z možných důvodů, proč se Vám nedaří zhubnout.

Jistě jste již četli desítky článků o zaručeném postupu jak zhubnout. Pravidelně cvičit, střídat kardio s posilováním, snížit dávky příjmu potravy, jíst doplňky stravy, dostatek spánku, dostatek příjmu tekutin, ...

Patříte mezi odběratele článku o dietě. Ve fitku si důvěrně tykáte s většinou recepce. Výsledek? Velmi malý vzhledem k vynaloženému úsilí.

  • co Vám brzdí Váš úspěch v hubnutí?
  • proč se necítíte dobře?
  • proč Vaše tělo s Vámi bojuje?

Možná se mé odpovědi budete smát, ale přesto si najděte alespoň chviličku k zamyšlení.
Jaká je Vaše dávka zeleniny každý den?

Vážně. Nepočítejte ovoce, nepočítejte smažený květák a ani různé doplňky stravy, které "zaručeně" nahradí všechny potřebné vitamíny. Vsadím se, že po Vašem zamyšlení zjistíte, že zoufale málo.

Dostatečné zastoupení čerstvé zeleniny ve Vašem jídelníčku má své důvody.

Zaručuji Vám, že Vám stačí pouhý týden k tomu, abyste se cítili lépe a nejen vy i celé Vaše tělo. Zelenina obsahuje spoustu dalších důležitých látek a vitamínů, které v doplňcích stravy nenajdete.

Čerstvá zelenina Vám pomůže zhubnout (už třeba kvůli vláknině), dodá tělu energii, budete se cítit svěží, bojuje s rakovinou, Vaše tělo omládne (obsahuje antioxidanty), pokožka bude lepší, zabráníte vzniku zánětů v těle...

Jakou zeleninu kupovat? Hlavně tu, která je, co nejméně chemicky ošetřena (napumpována různými konzervačními sajrajty), který je v naší zemi přirozená.  Čím nahradit zeleninu v zimě? Existuje nouzové řešení v podobě mražené zeleniny.

  Kategorie: